Невідомі на Porsche Cayenne влаштували в центрі Одеси збройне пограбування зі стріляниною

Сума викрадених коштів поки невідома
В Одесі на перехресті проспектів Шевченка і Гагаріна група невідомих осіб на Porsche Cayenne вчинила збройне пограбування водія автомобіля Toyota Camry.
"З Porsche Cayenne вийшли двоє чоловіків, один з яких був у масці і підійшли до водія Toyota Camry, зробивши кілька пострілів у бік машини. Між водієм і чоловіками виникла бійка", - розповіли в МВС.
Як повідомляється, злочинці намагалися заволодіти пакетом з грошима, однак під час бійки той порвався і гроші випали.
    "Зловмисникам вдалося забрати лише частину грошей, після чого вони з місця злочину зникли в невідомому напрямку", - додали у відомстві.
    Сума матеріального збитку поки невідома.
    За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками статті 187 (розбій) Кримінального кодексу України.
    Раніше повідомлялося, що у Полтаві невідомий влаштував стрілянину біля зупинки громадського транспорту по вулиці Миру, в результаті чого вогнепальні поранення отримали дві людини.

    Related

    Гаряча новина 170750641669151797

    Post a Comment

    emo-but-icon

    Пошук у цьому блозі

    Читають

    Свіже

    Add to Any

    Свіже

    ЄДИНІ НОВИНИ

    Варто подивитись

    Нас відвідали

    Лічильники

    item