НАТО підняло свої винищувачі через російського літака-шпигуна над Балтикою
https://povnatorba.blogspot.com/2015/11/blog-post_532.html
Винищувачі НАТО перехопили в небі над Балтійським морем російський Іл-20.
Як повідомляє оборонне відомство Латвії у себе в Twitter, літак радіоелектронної розвідки Збройних сил РФ був помічений у міжнародному повітряному просторі неподалік від латвійського узбережжя.
"Винищувачі повітряної поліції 13 листопада в міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем неподалік від латвійської кордону виявили Іл-20, що належить російським повітряним силам", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, раніше військово-повітряні сили Великобританії перехопили два російських військових літака над Північним морем.
