У Києві зафіксовано смертельний випадок малярії

Небезпеки для киян немає

Померлий чоловік заразився малярією в Нігерії.

У Києві від малярії помер чоловік. Про це повідомляє інтернет-портал 44.ua з посиланням на заступника мера Києва Михайла Радуцького.
Як уточнюється, чоловік повернувся з Нігерії з важкою формою хвороби.
"Вчора людина приїхала з Нігерії, вчора поступила в лікарню і вчора ж померла. Це важка форма малярії", - сказав Радуцький.
Він також зазначив, що випадок не становить небезпеки для киян.
"Ніяких ризиків для городян немає, так як малярія передається тільки укусом малярійного плазмодія, а малярійний плазмодій в Україні не живе", - додав чиновник.
Нагадаємо, раніше в кількох областях України виявили вірус африканської чуми свиней.

Related

Суспільство 5079864528770337163

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

ПОДІЛИСЬ У СОЦМЕРЕЖАХ

Свіже

Нас відвідали

Лічильники



item