СБУ знову спробує затримати росіянку Леонову
https://povnatorba.blogspot.com/2016/03/blog-post_721.html
Слідчі Служби безпеки України звернуться з повторним клопотанням про взяття під варту громадянку РФ Анастасію Леонову, яку звинувачують у підготовці теракту в Києві.
Про це в ефірі телеканалу 112 заявив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук.
"Я думаю, що наші слідчі будуть звертатися з новим клопотанням, з новими аргументами в суд, але Леонова в будь-якому випадку знаходиться в статусі підозрюваної, вона продовжить з'являтися на допити, брати участь в інших слідчих діях, які будуть проводитися", - зазначив Ткачук.
Раніше він підтвердив інформацію про те, що Анастасію Леонову в ніч з 5 на 6 березня, випустять з-під варти.
Нагадаємо, СБУ звинувачує Леонову у підготовці теракту. Її затримали на тренувальній базі Правого сектора 10 грудня 2015 року, де вона, за її словами, займалася висвітленням їх діяльності. Сама Леонова заявляла, що у слідчому ізоляторі її побили і з 12 січня вона оголосила голодування. СБУ не надала докази її причетності до інкримінованих злочинів. Леонова також заявляє, що не знайома з співучасниками групи, що готує теракт, який вона повинна була вчинити, як заявляють в СБУ.
