Місто без Труханова. Одесити вийшли на мітинг проти мера з російським паспортом - фото
https://povnatorba.blogspot.com/2016/04/blog-post_601.html
До одеської мерії в суботу, 16 квітня, прийшло близько 200 людей з вимогою відставки місцевого градоначальника Геннадія Труханова, повідомляє місцевий ресурс Timer.
Люди на віче принесли плакати "Одеса – без Труханова".
Один з активістів, який виступив на одеському віче, Сергій Гуцалюк озвучив мету громадянської акції – відставка мера Труханова після скандалу з виявленим у нього російським паспортом і наявністю 20-ти офшорних компаній. Активісти вимагають позбавити Труханова українського громадянства і провести прозоре розслідування.



