Бронеавтомобілі і кулемети: нацгвардійці обживають бурштинові урочища на Рівненщині
https://povnatorba.blogspot.com/2016/04/blog-post_605.html
На території Рівненської області для нормалізації ситуації з незаконним видобутком бурштину введені частини Національної гвардії, оснащені новітньою військовою технікою.
Про це пише портал vlada.io
Фотографіями військового табору діляться самі військовослужбовці НГУ. Один з таких польових таборів, знаходиться в Володимирецького районі Рівненської області.
На світлинах видно новітні бронеавтомобілі Kozak та Кугуар з кулеметами на даху, вантажівки КрАЗ з кунгами для проживання.
Також бійці живуть у військових наметах з польовими кухнями.
Як раніше писала ЗМІ, На Сарненщину ввели спецпідрозділ "Дніпро 1" для охорони родовищ.


