Бронеавтомобілі і кулемети: нацгвардійці обживають бурштинові урочища на Рівненщині



На території Рівненської області для нормалізації ситуації з незаконним видобутком бурштину введені частини Національної гвардії, оснащені новітньою військовою технікою. 
Про це пише портал vlada.io
Фотографіями військового табору діляться самі військовослужбовці НГУ. Один з таких польових таборів, знаходиться в Володимирецького районі Рівненської області.
На світлинах видно новітні бронеавтомобілі Kozak та Кугуар з кулеметами на даху, вантажівки КрАЗ з кунгами для проживання.
Також бійці живуть у військових наметах з польовими кухнями.
Як раніше писала ЗМІ, На Сарненщину ввели спецпідрозділ "Дніпро 1" для охорони родовищ.


Related

Суспільство 3757263110739127288

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

ПОДІЛИСЬ У СОЦМЕРЕЖАХ

Свіже

Нас відвідали

Лічильники



item