ДСНС отримала літак-госпіталь

ДСНС отримала літак Ан-26, обладнаний медичними модулями

У літаку Ан-26 встановлене австрійське медобладнання.

 
Державна служба України з надзвичайних ситуацій отримала оснащений сучасним медичним обладнанням відремонтований і модернізований військово-транспортний літак АН-26 для виконання своїх рятувальних функцій.
 
"Під час проведених робіт було здійснено капітальний ремонт усіх вузлів і агрегатів літака, встановлене нове навігаційне обладнання, яке дозволяє літати і за межі України, встановлена ​​система безпеки, яка запобігає зіткненню з іншими літаками, найсучасніше медичне обладнання, яке дозволяє підтримувати стан здоров'я поранених" , - перерахував виконану роботу під час церемонії глава ДСНС України Микола Чечоткін.
 
Він зазначив, що цей транспортний літак медико-санітарного призначення вже найближчим часом буде виконувати відповідні завдання.
 
Літак здатен забезпечувати підтримку функціонування життєво важливих органів двох тяжкопоранених людей і транспортувати їх на відстань до 2 тисяч кілометрів без посадки.
 
Він оснащений 6 санітарними ношами для поранених, які не потребують інтенсивної терапії, і 6 кріслами для медичного персоналу.
 
 

Related

Події в Україні 5858457990754568431

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

ПОДІЛИСЬ У СОЦМЕРЕЖАХ

Свіже

ЄДИНІ НОВИНИ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники



item