У Слов'янську четверо чоловіків викрали жінку та зажадали $50 тисяч викупу

Правоохоронці затримали викрадачів та звільнили викрадену жінку
Прокуратура Донецької області повідомила про розслідування під її керівництвом кримінального провадження за фактом захоплення в заручники 30-річної жінки у Слов'янську.
Як повідомляється на сайті прокуратури, викрадення жінки сталося 18 травня.
Троє раніше судимих мешканців Слов’янського району і Полтавської області, один із яких є колишнім співробітником спецпідрозділу МВС України, напали на жінку, яка виходила з під’їзду багатоповерхівки, та силоміць затягли її в салон свого автомобіля.
Викрадену жінку привезли до будинку одного з нападників. Після цього у той самий день зловмисники зателефонували співмешканцю заручниці і висунули вимогу про її повернення в обмін на $50 тисяч.
21 травня двоє з вимагателів отримали залишені чоловіком в умовному місці грошові кошти загальною сумою $21 тисяча доларів США та 100 євро.
Після цього вони спробували втекти на рейсовому автобусі, але були затримані правоохоронцями. Пізніше було встановлено місцезнаходження інших членів злочинної групи та зниклої жінки. Вона перебувала зв’язаною під наглядом охоронця у лісі поблизу селища Черкаське Слов'янського району.
Зазначається, що на даний час здоров’ю жінки нічого не загрожує.
Її викрадачам повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 147 (захоплення заручників) КК України. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Їм загрожує до 15 років за ґратами.
Раніше повідомлялося, що 9 квітня у Вишгороді Київської області невідомі викрали дитину.

Related

Гаряча новина 7040287779933851320

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

ПОДІЛИСЬ У СОЦМЕРЕЖАХ

Свіже

Нас відвідали

Лічильники



item