Савченко до Путіна: "Здохнеш все одно"



Надія Савченко порадила президенту Росії Володимиру Путіну прожити гідно своє життя.
Про це вона сказала на прес-конференції у Києві.
"Відчепись від України. Від кожної країни, в яку ти вчепився. Залиш собі своє царство. Не мордуй своїх людей, не знущайся над росіянами. Життя двічі не проживеш. Здохнеш все одно. Тому живи гідно, як людина і дай жити іншим", - сказала Савченко.
Депутат зазначила, що сприймає російського президента як гниду.
"Я Путіна бачу як гниду. Ще не можу оцінити його як політика. Він людина не слабка. Це відразу зрозуміло та нема чого боятися. Треба усвідомлювати, із ким маєш справу", - додала Савченко.
Як повідомлялося, народний депутат Надія Савченко дає свою першу прес-конференцію в палаці "Україна" у Києві. 
Вона не приховує своїх президентських амбіцій і має намір уже у вівторок, 31 травня, вийти на роботу у Верховну Раду.

Related

Гаряча новина 5546234222184820180

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

ПОДІЛИСЬ У СОЦМЕРЕЖАХ

Свіже

Нас відвідали

Лічильники



item