Трьох рекетирів зі зброєю затримали на Івано-Франківщині

https://povnatorba.blogspot.com/2016/05/blog-post_539.html
В одному селі Тлумацького району на Івано-Франкіщині правоохоронці затримали трьох зловмисників, які півроку перебували у всеукраїнському розшуку.
В орендованому будинку ті зберігали арсенал зброї, планували розбійні напади.
"Було повідомлення, що в будинку на Тлумаччині перебувають особи, яких розшукує поліція. Підозрювані вчинили низку злочинів у Кіровоградській області, зокрема насильство та незаконне заволодіння майном. Як з'ясувалося, чоловіки мали намір учиняти розбійні напади. Для цього зберігали зброю", - розповідає Тетяна Іванюк з управління поліції Івано-Франківської області.
Будинок правоохоронці обшукали. Вилучили 2 автомати Калашникова, 60 набоїв до нього. Пістолет ТТ із 17-ма набоями, пістолет Макарова із 8-ма набоями, пістолет ИЖ-76 та дві гранати РГД-5.
"Затримані - жителі Черкаської та Луганської областей. Двом по 38 і одному 42 роки. Чоловіки раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, убивство. Їм оголосили повідомлення про підозру у скоєні кримінального правопорушення за незаконне зберігання зброї", - додають у поліції.
Автор: Вікторія Цимбаліста