В Києві вулицю Бесарабську перекрили жителі, незадоволені будівництвом у себе у дворі
https://povnatorba.blogspot.com/2016/05/blog-post_613.html
Місцеві вважають будівництво незаконним
Мешканці будинку по Круглоуніверситетській 2/1 в Києві перекрили рух транспорту по вулиці Бесарабській.
Про це у себе в Facebook повідомив журналіст Антон Комаров.
За його словами, причиною невдоволення людей стало будівництво будівлі в їх дворі.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві на Борщагівці біля будівництва житлового комплексу Маргарита по вулиці Булгакова сталися сутички між невідомими людьми і представниками забудовника.
