Савченко: ніякої федералізації
https://povnatorba.blogspot.com/2016/05/blog-post_777.html
Україну не можна федералізувати.
Про це заявила журналістам нардеп Надія Савченко.
"Щодо виборів (на Донбасі - ред.). Коли говорять, що народ має право на волевиявлення. Більшість луганчан, донецьких переїхали в Україну. Невже вони не мають права вирішувати за свій регіон? Хочуть провести вибори тільки ті, хто там залишився. Під прикриттям Росії. Що буде з Україною вирішує вся Україна. У нас не федералізація. Децентралізація можлива у майбутньому. Але у нас - одна країна. І вирішуватимуть всі українці", - сказала вона.
За словами Савченко, переселенці мають повернутися у свої домівки.
"Повернутися у своє місто. Це їхня земля", - додала вона.
