У Дніпрі СБУ затримала на хабарі двох поліцейських
https://povnatorba.blogspot.com/2016/05/blog-post_858.html
Поліцейські вимагали від місцевого мешканця 5 тис. гривень
Служба безпеки України спільно з військовою прокуратурою України затримала на хабарі двох оперуповноважених одного з відділень поліції Дніпра.
Як повідомляє прес-центр СБУ, поліцейські вимагали 5 тисяч гривень від місцевого жителя за непритягнення його сина до кримінальної відповідальності за крадіжку.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.
Повідомляється, що тривають слідчі дії щодо встановлення інших фактів протиправної діяльності правоохоронців.
Фото: СБУ
Нагадаємо, 29 березня в Дніпропетровській області на хабарі впіймали начальника слідчого відділення поліції.
