В СБУ прокоментували оприлюднення відео з українськими позиціями в АТО
https://povnatorba.blogspot.com/2016/07/blog-post_544.html
Служба безпеки України обіцяє відреагувати на оприлюднення журналістами відеозапису з позиціями українських військових.
Про це повідомила речник СБУ Олена Гітлянська, передають "Українські Новини".
"Ми обов'язково будемо реагувати на цю ситуацію", - заявила Гітлянська.
При цьому вона додала, що СБУ ще не отримала офіційний запит від штабу антитерористичної операції з проханням призупинити акредитацію зазначених журналістів в зоні проведення операції.
Нагадаємо, 8 липня, було виставлено на сайті "Громадського ТБ" сюжет, переглянувши який, захисники промзони звернулися з вимогою до керівництва каналу зняти відео, що останні й зробили. Через деякий час подібний сюжет вийшов на сайті "Нової газети" за авторством Юлії Полухіної, який розлетівся інтернетом, російськими ЗМІ та медіа-ресурсами так званої ДНР. Це обурило українське суспільство і насамперед воїнів десантників, що обороняють промзону в Авдіївці.
На даному відео чітко відзняті позиції десантників, їхні обличчя і зброя, предмети, що можуть стати орієнтирами для ворога. Це є грубим порушенням правил роботи журналістів в зоні АТО.
