"Інтер" виконував замовлення Кремля по інформаційному знищенню Турчинова, Яценюка і Авакова - глава МВС



Аналіз листування резидента Кремля Марії Столярової і Леоніда Муравйова, які працювали на телеканалі "Інтер", зі своїми московськими кураторами та керівниками ДНР виявив головні мішені російської пропаганди.
Про це пише на своїй сторінці в Facebook глава МВС України Арсен Аваков.
"Турчинов, Яценюк і Аваков - головні мішені Кремля, - пише глава МВС. - Так, в серпні 2015 року, серед антиукраїнських замовлень, які отримали Столярова і Муравйов, були і завдання організувати хвилю чорного піару проти низки українських політиків. Першим в цьому "темнику" був пакет брудних матеріалів на секретаря РНБО Олександра Турчинова".
Також, за словами глави МВС у замовленні стоять прізвища екс-прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, голови комітету ВРУ з питань культури і духовності Миколи Княжицького, голови комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського та інших.
Нагадаємо, за "Інтер" візьметься Комітет інформаційної політики.

Related

Політика 7576569768367146168

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

Add to Any

Свіже

ЄДИНІ НОВИНИ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники

item