У Львові судитимуть поліцейського, який викрав BMW



Оперативники внутрішньої безпеки поліції встановили причетність одного з працівників групи швидкого реагування відділу превентивної діяльності до незаконного заволодіння іномаркою. 

Прокуратура області завершила розслідування та скерувала справу до суду.

Про це повідомляє прес-служба управління внутрішньої безпеки у Львівській області.

На початку серпня 2016 року до поліції Львівської області надійшло повідомлення про виявлення припаркованого автомобіля марки BMW з побитими вікнами. На зазначеній адресі правоохоронці дійсно знайшли машину на іноземній реєстрації.

Поліцейські провели першочергові процесуальні дії та встановили, що автівка у розшуку не числиться.

Скористатися нагодою та привласнити чуже майно вирішив 28-річний співробітник групи швидкого реагування відділу превентивної діяльності поліції. Задля цього старший сержант поліції, який вже вісім років несе службу в правоохоронних органах, попросив свого знайомого за допомогою вантажного маніпулятора перевезти іномарку у надійний схрон.

Однак, вже за місяць до поліції надійшла заява про незаконне заволодіння автомобілем від справжнього власника BMW. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження.

До справи долучились і працівники внутрішньої безпеки поліції. Вже невдовзі вони знайшли вагомі докази причетності до викрадення іномарки нечистого на руку правоохоронця.

Чоловік у скоєному зізнався, визнав свою провину і відшкодував потерпілому завдану шкоду. На сьогодні поліцейському повідомлено про підозру та обрано міру запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання.

Related

Гаряча новина 2138736921625894927

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

Add to Any

Свіже

ЄДИНІ НОВИНИ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники

item