NASA затвердило нову дату початку марсіанської місії InSight

Космічний апарат InSight
Національне управління з повітроплавання і дослідження космічного простору (NASA) затвердило нову дату запуску апарату InSight в рамках місії дослідження Марса, повідомляє N+1 з посиланням на сайт відомства.
Новою датою польоту, а значить початку марсіанської місії названо 5 травня 2018 року.
Планується, що апарат InSight (Interior Exploration using Seismic Investigations, Geodesy and Heat Transport) під час своєї роботи на червоній планеті вивчить розміри, товщину, щільність і склад марсіанського ядра, його мантію і кору. У ході місії відбудеться і вивчення сейсмічної і тектонічної активності Марса. В агентстві повідомили, що розрахунковий час прибуття на Марс — 26 листопада 2018 року.
Посадка InSight запланована неподалік від марсіанського екватора, що зроблено спеціально для ефективного забезпечення його систем, які працюють на сонячних батареях. Зазначимо, що на відміну від інших місій InSight не зможе пересуватися по поверхні планети, оскільки є стаціонарним пристроєм.

91_main
Фото: NASA


Очікується, що апарат пропрацює на Марсі два роки. У NASA заявили, що місія буде сприяти майбутній появі людей на Марсі, допоможе краще зрозуміти походження червоної планети і інших скелястих планет, включаючи Землю.
Нагадаємо, що спочатку старт був призначений на березень 2016 року, але через недоліки апарату політ довелося відкласти.

Related

Цікаво 2312689257998917136

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

ПОДІЛИСЬ У СОЦМЕРЕЖАХ

Свіже

ЄДИНІ НОВИНИ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники



item