Нацрада з питань ТБ і радіо пропонує кримінальну відповідальність за виступи українських артистів у Росії


Національна рада з питань телебачення і радіомовлення запропонувала ввести штрафи або кримінальну відповідальність для українських артистів, які гастролюють на території Росії.

Про це йдеться в заяві, опублікованій на сайті ради.

"Законодавці могли б розглянути і застосувати світову практику щодо впливу на вітчизняних виконавців, які ведуть концертну діяльність у країні, яка визнана агресором. Це можуть бути штрафні санкції або кримінальна відповідальність для них. А телерадіоорганізації могли б бути зобов'язані обмежити участь таких артистів або діячів культури в ефірі, можливо, на певний період. У такому разі національний регулятор отримає реальні важелі впливу на мовників", - написали на сайті.

Відзначили, що до Нацради надходять звернення з приводу виступів українських артистів, що активно гастролюють в Російській Федерації. У цій ситуації немає важелів впливу на телерадіоорганізації, тому що закон про це нічого не говорить. Будь-яка дія Нацради на обмеження - може оскаржуватись в суді.

"Ситуація може бути вирішена тільки в законодавчому полі", - наголошується в заяві.
Також у зверненні йдеться про подальше обмеження антиукраїнської пропаганди.
"Новорічні ефіри вітчизняних телевізійних мовників знову викликали в активному суспільному середовищі дискусію навколо проблеми здатності вітчизняної медіаіндустрії до реформ, спроможності й бажання бути відкритими до сьогоднішнього запиту нового суспільства на якісний контент, сучасні підходи й творчість. І знову на порядку денному – здатність не пропускати в український ефір пропаганду світу насильства й зневаги до людських прав та незалежного суверенного розвитку держави, а також роль вітчизняних медіа у зміцненні країни, її демократичного поступу та створення якісного національного ринку.
Національна рада пропонує парламенту України врегулювати ці питання в якнайшвидший термін.
Свої пропозиції Національна рада готова обговорити публічно з представниками Держкіно, індустрії, громадськості, незалежними експертами.
Росіяни пишуть про Андрія Данилка – бо хочуть показати, що в Україні є люди, незгодні з позицією офіційного Києва. Наголошують, що конфлікт у нашій державі – внутрішній. Припиніть читати російські ЗМІ – і вам відразу полегшає.
Сказав Gazeta.ua політтехнолог, експерт ГО "Слово і Діло" Валентин Гладких.

Related

Суспільство 7534739329166120858

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item