Нафта Brent подорожчала до $69 вперше з лютого

Видобуток нафти в США знаходиться на рекордному рівні

Статистика щодо запасів сирої нафти у США минулого тижня несподівано знизилася до 428,3 млн барелів. Це нижче від середнього рівня для цієї пори року.

 
Світові ціни на нафту зростають у ході торгів у середу, 21 березня, на тлі новин про несподіване зниження товарних запасів палива у США.
 
Ціна ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 17:30 за київським часом зросла на $1,89 (2,80%), до $69,31 за барель.
 
Востаннє ціна нафти цього сорту перебувала вище за $69 за барель 2 лютого нинішнього року.
 
Нафта WTI на торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) подорожчала на $1,65 (2,6%) - до $65,19 за барель.
 
Зростання цін на нафту стався після публікації звіту Управління енергетичної інформації Міненерго США (EIA) про те, що запаси нафти і бензину за останній тиждень несподівано знизилися на 2,6 млн барелів за тиждень.

Запаси бензину в США знизилися на 1,7 млн ​​барелів проти очікуваного зниження на 2 млн барелів. Згідно зі звітом Міненерго США запаси дистилятів, включаючи дизельне паливо, знизилися на 2 млн барелів.
 
При цьому аналітики ринку очікували зростання запасів сирої нафти, приблизно, на 2,6 млн барелів.
 
Загальні запаси сирої нафти в США минулого тижня виявилися на значенні 428,3 млн барелів, що в EIA вважають нижче від середнього рівня для цієї пори року.
 
Відзначається, що минулого тижня виробництво нафти в США зросло на 0,3% до історичного максимуму 10,40 млн барелів на добу. Це перевищує видобуток в Саудівській Аравії і близьке до показників видобутку в Росії, яка зараз є найбільшим виробником нафти у світі.
 
Раніше ОПЕК визнала масштаби сланцевого буму в Північній Америці і його вплив на ринок нафти. Вперше прогноз зростання пропозиції з держав за межами картелю перевищує приріст попиту.

Related

Економіка 3945506900867992454

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item