Названа небезпека відмови від алкоголю

Вчені назвали користь алкоголю

Вчені довели, що повна відмова від алкоголю може бути настільки ж шкідливою, як і його надмірне вживання.

Фахівці з Франції і Великобританії провели дослідження, в ході якого визначили небезпеку повної відмови від алкогольних напоїв.

Дані досліджень опубліковані в прес-релізі на EurekAlert.

Вчені визначили, що у тих, хто повністю відмовився від алкоголю, збільшується ризик деменції - ураження мозку, що приводить до недоумства в різних ступенях. Такий же показник у людей, котрі вживають більш ніж 14 одиниць алкоголю - 140 грамів у перерахунку на чистий спирт.

У дослідженні взяли участь більше дев'яти тисяч людей у ​​віці 35-55 років. Вчені фіксували кількість випитого ними алкоголю протягом 23 років. За цей час деменцію діагностували у 397 учасників.

Ризик розвитку деменції зростав у тих, хто випивав більш як 14 одиниць алкоголю на тиждень, на 17% і підвищувався з кожними сімома одиницями алкоголю. Але підвищений ризик захворювання виявлено і у тих, хто повністю відмовився від спиртного.

Вчені стверджують, що доза алкоголю від однієї до 14 одиниць на тиждень може захистити мозок від деменції. Але існують ризики розвитку інших хвороб через вживання алкоголю.
Раніше повідомлялося про те, що ВООЗ заявила про зв'язок вживання алкоголю із захворюванням на рак.

Related

Здоров'я 6577069483322643788

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item