У Черкаській області готуються до акцій протесту через "рейдерів в погонах"

У Черкаській області готуються до акцій протесту через "рейдерів в погонах"
Працівники ТОВ "Білозірське-Агро" стурбовані діями Черкаської прокуратури та виконавчої служби, і вважають їх рейдерством. Про це повідомляє "24 канал".
"Дії правоохоронців неминуче приведуть до втрати врожаю ТОВ " Білозірське-Агро", а це спричинить за собою невиплату орендної плати пайовикам, яка для більшості людей в селі є єдиним засобом існування. Через дану ситуацію жителі сіл Черкаської області, де розгорнулося протистояння з "рейдерами в погонах", готуються до масштабної акції протесту і пікетів", - розповідають в ТОВ "Білозірське-Агро".
Як повідомляли ЗМІ, працівники сільгосппідприємства ТОВ "Білозірське-Агро" звинувачують співробітників черкаської прокуратури та державної виконавчої служби в спробі рейдерства підприємства і врожаю. За їхніми даними, прокурори і виконавча служба міста Дніпро намагаються захопити майно підприємства, прикриваючись судовим рішенням про стягнення коштів з зовсім іншої юридичної особи, а саме ТОВ "Приват-Агро-Білозір'я".
При цьому, за даними співробітників ТОВ, з боку органів державної виконавчої служби ніяких пояснень, які вказували б на законність дій щодо захоплення врожаю ТОВ "Білозірське-Агро", не надається.
"Особливо турбує працівників і пайовиків товариства ситуація з владним свавіллям і явними корупційними мотивами, які простежуються в діях виконавчої служби та місцевої прокуратури", - кажуть в "Білозірське-Агро".
ТОВ "Білозірське-Агро" також стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, що слідчий РВП ГУНП в Черкаській області двічі звертався в Соснівський районний суд міста Черкас, за погодженням з прокурором Черкаської міської прокуратури, з клопотанням про накладення арешту на урожай на земельних ділянках , що знаходяться у використанні ТОВ "Білозірське-Агро".
"Однак постановами слідчого судді Соснівського районного суду Черкас в задоволенні зазначених клопотань було відмовлено (справи №712 / 11723/18, № № 712/12134/18)", - відзначають в ТОВ.
Попри це, за даними співробітників ТОВ, на початку жовтня 2018 року виконавча служба Черкаський ВДВС здійснювала неодноразові спроби описати і накласти арешт на урожай, який належить ТОВ з залученням Черкаського відділу поліції. Правоохоронці вважають цей урожай є речовим доказом у кримінальному провадженні № 42018251010000079 від 03.05.2018 року за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 382 КК України, яке триває стосовно зовсім іншої юридичної особи - ТОВ "Приват-Агро-Білозір'я".
"Таким чином, держслужбовці та "слуги народу в погонах", по суті, нехтують чинним законодавством України і, замість захисту, рейдерськими методами відбирають урожай", - відзначають в ТОВ.

Related

Суспільство 1115685601119355290

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item