На Львівщині завершилися міжнаціональні навчання

На Львівщині завершилися міжнаціональні навчання

Легенда навчань, у яких брали участь військовослужбовці збройних сил Румунії, Словаччини, Угорщини та України, передбачала ліквідацію наслідків повені в Закарпатській області.

У Львівській області в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершилися міжнародні навчання Світла Лавина-2018 за участю підрозділів багатонаціонального інженерного батальйону Тиса. Про це в суботу, 6 жовтня, повідомляє Генштаб ЗСУ на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Військовослужбовці збройних сил Румунії, Словаччини, Угорщини та України вдосконалювали навички щодо застосування багатонаціонального інженерного батальйону Тиса для ліквідації наслідків стихійного лиха в басейні річки Тиса", - йдеться в повідомленні.

Учасники в умовах, максимально наближених до реальних, на практиці вдосконалили свої навички, відпрацьовували злагодженість між багатонаціональними підрозділами.
"Особливістю навчань було те, що ми вперше з'єднуємо два мости різних типів: важкий механізований і понтонний, відпрацьовуємо питання евакуації постраждалих з острова за допомогою вертольота, а також евакуації техніки і майна з підтоплених територій", - зазначив заступник командувача військами оперативного командування Захід генерал-майор Олег Мікац.


Нагадаємо, ЗСУ візьмуть участь в одних із найбільших в історії НАТО стратегічно-військових навчаннях Trident Juncture-2018.

Також повідомлялося, що Японія і Великобританія проводять перші в історії спільні військові навчання сухопутних сил.

Related

Події в Україні 2154404403855382856

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item