Нафта Brent дешевшає і торгується близько 75 доларів

Нафта Brent дешевшає і торгується близько 75 доларів
Ціни на нафту падають

Експорт нафти країнами ОПЕК у жовтні скоротився на 0,8 млн барелів на добу - до 24,8 млн б/д.

 
Ціни на нафту еталонних марок продовжують падати у вівторок, 30 жовтня, на тлі збереження волатильності на світових ринках акцій. Як повідомляє Dow Jones, зростають ризики скорочення світового попиту на паливо в разі ескалації торгового конфлікту між США і Китаєм.

Так, грудневі ф'ючерси на нафту марки Brent на лондонській біржі ICE Futures подешевшали на 2,16% і торгуються на рівні $75,67 за барель. Котирування ф'ючерсів на нафту WTI на грудень на торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) упали на 2% - до $65,7 за барель.
 
За даними американських ЗМІ, влада США готова ввести мита на весь обсяг імпортованих з Китаю товарів, якщо президентам двох країн не вдасться домогтися прогресу на зустрічі в Буенос-Айресі в наступному місяці.
 
За оцінкою аналітиків Bernstein, експорт нафти країнами ОПЕК у жовтні скоротився на 0,8 млн барелів на добу - до 24,8 млн б/д, що є найнижчим обсягом з квітня 2017 року. Це обумовлено, в тому числі, зниженням поставок з Ірану, Венесуели та Лівії.
 
Нагадаємо, всього за три тижні ціни на нафту впали на 10 доларів за барель. Так, 3 жовтня ціни перевищили 86 доларів, що стало рекордом за останні чотири роки. З тих пір сировину продовжує дешевшати.

Related

Економіка 6440227195329179724

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

ПОДІЛИСЬ У СОЦМЕРЕЖАХ

Свіже

ЄДИНІ НОВИНИ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники



item