Kyiv замість Kiev: Клімкін похвалив іноземне ЗМІ

Kyiv замість Kiev: Клімкін похвалив іноземне ЗМІ

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін відзначив коректне вживання англомовної назви Київ британським мовником BBC.
Міністр припустив, що це є наслідком онлайн-кампанії МЗС, повідомляє Європейська правда.
Зокрема, у своєму Twitter Клімкін опублікував скрін матеріалу BBC від 4 жовтня, в якому йдеться про звинувачення російської розвідки у кібердіяльності. У тексті назву української столиці написано відповідно до української мовної традиції – Kyiv.
"Радий бачити, що BBC ймовірно почуло щось про нашу медіа-кампанію #CorrectUA і правильно називає назву нашої столиці: #KyivNotKiev. Дякую вам", – написав глава української дипломатії.
Міністр однак відзначив, що із коректним написанням українських міст у BBC поки що не все ідеально. "Але є проблем з Одесою. Нічого, крок за кроком", – написав Клімкін, маючи на увазі використану у матеріалі назву Odessa.
Нагадаємо, МЗС України спільно з Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine розпочали онлайн-кампанію #CorrectUA, в рамках якої планують звертатися до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису міста Київ – #KyivNotKiev.
В рамках кампанії щоденно на сторінках МЗС України у Facebook та Twitter з'являтимуться пости, які містять випадки некоректного вживання назви Київ як Kiev провідними іноземними ЗМІ, такими як The New York Times, BBC, Reuters та інші.

Related

Політика 7283086907690987318

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item