У "Борисполі" сталась аварія літака
https://povnatorba.blogspot.com/2018/12/blog-post_713.html
В міжнародному аеропорту "Бориспіль" сталася аварія літака. Про це повідомила команда іншого літака.
"Рейс не може здійснити посадку в Борисполі і вирушає до Києва (Жуляни). У Борисполі аварія через жорстку посадку", – наводять пасажири слова командирів літака.
В результаті аварії смугу закрили для польотів. Через перевантаження інших злітно-посадкових смуг "Борисполя" частину рейсів відправляють до Харкова та Одеси.
Сайт аеропорту "Бориспіль" не має жодної інформації про подію. Сайти, що відслідковують рух лайнерів, показують зміну маршруту одного з літаків.
"Бориспіль" поки повідомив про скасування деяких рейсів.
Станом на 19:40 пасажирів з літака МАУ, який екстрено сів у Жулянах не випускають. Літак прямував із Брюсселя до "Борисполя".
Також стало відомо, що літаки на підльоті до Києва масово розвернулися.
Пасажири повідомили, що літак, який здійснив посадку у "Жулянах", кружляв перед цим над "Борисполем" годину.
Раніше повідомлялося, що скасування і перенесення рейсів у двох столичних аеропортах були зроблені через туман. Він спостерігається в Києві з вечора неділі.
