Вночі в трьох районах Харкова згоріли сім авто.

Вночі в трьох районах Харкова згоріли сім авто.
У ніч на 19 березня в Шевченківському, Київському і Основ'янському районах Харкова згоріли сім машин.
За даними рятувальників, один з інцидентів стався на вулиці Наталії Ужвій, 80. Там згоріли дві машини, припарковані навпроти житлової багатоповерхівки.
На момент прибуття рятувальників горіли моторний відсік та передня частина салону Audi A4 і передня частина мікроавтобуса Volkswagen Т-4. Загальна площа пожежі склала 5 кв.м.
Фото: ГСЧС
Ще три машини горіли у дворі житлової 15-поверхівки в Банному провулку, 1.
Вогнем майже повністю був охоплений моторний відсік і частково салон легковика Volkswagen Golf. Від нього полум'я перекинулося на сусідні авто Subaru Forester, в якому горів моторний відсік, і задній бампер Mercedes-Benz. Загальна площа пожежі склала близько 4 кв.м.
Фото: ГСЧС
Також згоріли дві машини на внутрішньоквартальній дорозі біля будинку 85 по проспекту Перемоги. Вогнем був охоплений майже весь автомобіль Skoda Octavia на площі 3 кв.м і багажник автомобіля Hyundai i30, який був припаркований поруч.
Фото: ГСЧС
Причини всіх інцидентів з'ясовуються.

Related

Події в Україні 5530626835841075409

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

Add to Any

Свіже

ЄДИНІ НОВИНИ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники

item