Головні нечепури серед знаків Зодіаку. Хто вони?

Хто ці головні бруднулі?

Головні нечепури серед знаків Зодіаку. Хто вони?
Вони здатні створювати навколо грандіозний безлад і навіть хаос.
Телець
Як не дивно, але любитель чистоти і краси, здатний віроломно все це зруйнувати. Так, Телець є справжнім естетом, але його лінь здатна вбити в ньому почуття прекрасного. Періодично до Тільця вдається достукатися совісті і тоді він самозабутньо починає розгрібати гори сміття, але це трапляється вкрай рідко.
Навіть якщо трапиться осяяння і телець вирішить прибрати, то половина мотлоху буде дбайливо складена назад, так що його можна буде використовувати повторно. Це теж відмінна сторона представників цього знака. Вони люблять все зберігати.
Лев
Будучи дуже яскравою особистістю, Леви не відволікаються на дрібниці. Головне, що він виглядає карколомно, а те, що діється в хаті, нікому не цікаво.
В принципі, Леви навіть не розуміють, що бруд і безлад є якимсь пороком. Вони настільки егоїстичні і ідеальні у своєму розумінні, що впевнені, що можуть підкорити світ своєю персоною.
Взагалі-то, Леви великі трудоголіки, але лінь ніхто не скасовував. Леви, голублячи свою королівську натуру, із задоволенням нею займаються. Але якщо треба покерувати процесом, то це Леви легко зроблять.
Водолій
Оскільки Водолій натура творча, то земне їм абсолютно чуже. Вита у своїх богемних світах, ці знаки Зодіаку повністю відключаються від реальності і не відволікаються на такі дрібниці, як сміття і бруд. Вони навіть не зациклюються на своїй зовнішності, на відміну від Левів.
Брати участь у прибиранні, а тим більше затівати його, Водолій не буде. Сто причин знайде, але всіляко уникне «генералки».
Звичайно, не всі представники цих знаків відрізняються настільки «приємною» особливістю, але їх більшість, з-за цього вони зазначені в статті. І, головне, потрібно пам'ятати, що кожен з цих знаків Зодіаку має свої переваги.

Related

Цікаво 4160682125041969011

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item