Як повернути віру в себе — досить хандрити, треба діяти

Досить хандрити, скаржачись на невдачі в житті, час діяти!

Втомилися відчувати себе лузером на чужому святі життя? Коли всі навколо чогось досягають, створюють, змінюють долі... а ви топчетеся на місці і не можете подолати внутрішній бар'єр? Ця стаття допоможе переоцінити власні ресурси і надихне вас на кардинальні зміни. Досить хандрити, скаржачись на невдачі в житті, час діяти!
Змінюйте ставлення до роботи
Якщо ви думаєте, що внутрішнє щастя залежить від заробітку чи статусу у суспільстві — ви помиляєтеся. Недавні дослідження довели, що 46% успіху людини залежить від її реалізованості у професії. А якщо точніше — від внутрішньої задоволеності справою, якій вона присвячує більшу частину життя. Ось чому не варто животіти на роботі, яка не приносить радості і здається марною. Або шукайте свою дорогу, або змінюйте ставлення, вишукуючи у звичній професії нові цікаві для себе перспективи.
Ставте реалістичні цілі
Навіть талановиті і успішні люди часом не відчувають себе такими через зайвий перфекціонізм. Об'єктивно людина стрибає вище голови метрів на сто. Але за дивних причин залишається незадоволеною собою, постійно критикує свої досягнення. Чи потрібно дивуватися, що бажання рухатися далі пропадає? Щоб повернути віру в себе, будьте реалістом і припиніть силувати душу недосяжними ідеалами. Геніями не народжуються, як і щасливчики можуть допускати помилки. Невдачі в житті — це не привід ставити на житті хрест і вдарятися в песимізм. Будьте простіше, рухайтеся легше, насолоджуйтеся тим, що маєте.
Концентруйтеся на рішенні, а не на проблемі
Якщо постійно думати про неприємне, прокручувати в голові десятки проблем, легше вам від цього не стане. Навпаки, ризикуєте залипнути в купі марних страхів, які вичавлять всю вашу енергію і позбавлять душу радості. Це не заклик ігнорувати проблеми, швидше, прохання мислити гнучкіше, думати про можливості та способи вирішення ситуації. Що ви можете зробити вже зараз, щоб стало краще? Чи є якісь варіанти, як полегшити свою ношу, витягти з негативу користь, стати більш продуктивним? Подібна зміна акцентів стимулює розвиток і повертає сили для боротьби.
Відмовтеся від соцмереж
Нічого не ламає самооцінку більше, ніж щоденне порівняння свого життя із життям знаменитостей. Поки ми гнемо спину на заводі, хлопець 19-ти років їздить на Мерседесі і закидає свою сторінку розкішними фотографіями. Це пригнічує психіку, знецінює досягнення, підвищує внутрішню незадоволеність і відчуття тривоги. Якісь малознайомі люди перевершують нас за красою і насиченістю життя, у них гарні дружини і розумні діти. Нам починає здаватися, що в нашому житті є лише невдачі. Але чи багато таких прикладів абсолютного успіху ви бачите в реальності? Перестаньте рівнятися на когось. Відкладіть телефон убік і приділіть час собі, своїм мріям, друзям, коханим. Так буде більше користі.
Шукайте однодумців
Вимушена самотність не тільки погіршує якість життя, але також викликає депресію. А з нею приходять і хвороби серця. Мало того, що ви втрачаєте живильну підтримку, так ще й переживаєте відчуття самотності і непотрібності. І це явно не йде вам на користь. Ось чому так важливо шукати однодумців і підтримувати старі дружні контакти. А також хоча б іноді збиратися за чашкою чаю з родичами. Такий підхід підвищує якість життя, впевненість у собі і своєму успіху. Зрештою, хто, як не близькі люди, допоможуть повірити у свої сили всупереч усьому?
Плануйте своє майбутнє
Чи знаєте ви, чого хочете досягти через 5-8 років? Бачите свій образ, наскільки він оптимістичний? Хочете знати, як це пов'язано з тим, що ви зазнаєте невдачі в житті зараз? Все це має значення, тому що впливає на наше життя сьогодні, координує наш психологічний стан. Якщо жити одним днем і боятися загадувати далі полудня, ця невизначеність непомітно почне з'їдати вас зсередини, підточувати самооцінку і впевненість у собі. Страх перед майбутнім, викликаний відсутністю планів та прагнень, виснажує запаси енергії. А також він пригнічує мотивацію, робить з людини завзятого песиміста і циніка. Тому не біжіть від майбутнього, сядьте і намітьте цілі, до яких ви хочете прийти.
Вмикайте «мислення новачка»
Знаєте, чому новачки так швидко вибиваються в дамки і обганяють старих досвідчених професіоналів? Вони не бояться виходити за рамки комфорту, ризикувати, ламати старі усталені традиції. До того ж, вони живі, постійно вчаться, підвищують свою планку, удосконалюють навички. Пам'ятайте про цю корисну властивість. Не засиджуйтеся на одному місці, як би комфортно не було. Тому що так ви зупиняєтеся в розвитку і втрачаєте хватку. Чим менше руху, тим менше нових емоцій і вражень, тим ближче старість і смерть. Тоді як легкий дискомфорт допомагає зберігати тонус, лоскоче нерви і повертає смак до життя. І, звичайно, не забувайте дивуватися!

Related

Цікаво 3783174502626209262

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item