Екстрадицію Фірташа в США призупинили - ЗМІ

Екстрадицію Фірташа в США призупинили
Екстрадиція Дмитра Фірташа знову затримується

Попри те, що екстрадиція українського олігарха є законною відповідно до рішення Верховного суду Австрії, повторне звернення захисту має припиняючу дію.

 
Екстрадиція Дмитра Фірташа може бути здійснена тільки після прийняття рішення за клопотанням про повторний розгляд. Про це йдеться в публікації видання Wiennachrichten.
 
Незважаючи на те, що екстрадиція українського олігарха Дмитра Фірташа в США є законною відповідно до рішення Верховного суду Австрії, повторне звернення захисту має припиняючу дію.
 
ЗМІ зазначає, що триває перетягування каната у справі про екстрадицію українського бізнесмена Дмитра Фірташа в США.
 
Хоча міністр юстиції Клеменс Яблонер схвалив рішення Верховного суду про екстрадицію, прийняте в кінці червня, Фірташ може залишитися в Австрії.
 
Причиною цього є клопотання захисту про поновлення провадження, яке було задоволено суддею у кримінальних справах Відня і вступило в законну силу в якості припиняючої дії.
 
Нагадаємо, 25 червня Верховний суд Австрії погодився екстрадувати Дмитра Фірташа в США. Таким чином він підтвердив рішення Вищого земельного суду Відня, який визнав допустимість видачі олігарха. Тоді повідомлялося, що остаточне рішення про екстрадицію - за федеральним міністром юстиції Австрії.
 
Раніше генпрокурор Австрії оскаржив екстрадицію Фірташа. Також повідомлялося, що ГПУ готує підозри бізнесменові.

Related

Події у світі 1267314696900919877

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item