Знайдені артефакти кажуть про те, що на Землі до нас існувала розвинена цивілізація

У далекому минулому на Землі безперечно існувала надзвичайно високотехнологічна цивілізація.

Знайдені артефакти кажуть про те, що на Землі до нас існувала розвинена цивілізація
У далекому минулому на Землі безперечно існувала надзвичайно високотехнологічна цивілізація. В даний час ми нічого не знаємо про неї достовірно. Велика частина того, що ми можемо дізнатися про доісторичних людей, — це артефакти, які вони залишили.
Тим не менш, деякі доісторичні знахідки здаються вкрай інтригуючими, коли справа доходить до аналізу їх невідомих властивостей. Одним з них є трьох контактна вилка, вбудована в невеликий шматок граніту. Попри те, що артефакт доступний для аналізу будь-якому досліднику, не багато з них вирішили протестувати! Натомість артефакт був класифікований як підробка — без будь-яких перевірок.
Артефакт має вигляд електронного компонента, вбудованого в природно сформований твердий гранітний камінь, що складається з кварцу і польового шпату, включаючи дуже маленький відсоток слюди, який вже існував під час формування скелі.
Крім того, він нагадує електронний роз'єм XLR або інший дуже схожий компонент і не виявляє слідів склеювання або зварювання. Він показує слабке магнітне тяжіння, і показання приладу показують, що його сила наближається до сили розімкнутого ланцюга.
Трикутна вилка утримується матрицею невизначеного походження. Шматок діаметром 1 см, схоже, виготовлений не з дерева, пластику, гуми, металу або якого-небудь іншого впізнаваного матеріалу.
Знайшов цей артефакт археолог Вільямс, він використовував потужний рентгенівський знімок, який показує, що матричний компонент поширюється на непрозору внутрішню структуру всередині каменя.
Залишаються питання: чому вилка з трьома зубцями була вбудована в скелю? Якій меті буде служити такий об'єкт?
Геологічний аналіз породи встановив, що знайденому предмету не менше 100 тисяч років.
Була доісторична батарея в Багдаді унікальною знахідкою древніх? — Виробники виявили електрику випадково?
Подальший науковий аналіз може пролити трохи світла на цю суперечливу археологічну знахідку з далекого минулого і підтвердити, чи є це ретельно продуманим обманом або... відкриттям, яке також може радикально змінити наше розуміння історії людства.
У 1990 році геолог і археолог Анджело Питони виявив дивний тип блакитного каменю під час одного з своїх археологічних розкопок у Сьєрра-Леоне, Західна Африка.
Він відправив загадковий камінь для дослідження в кілька лабораторій по всьому світу. Випробовування проводилися в лабораторіях Женевського університету, Римського університету Утрехта, Токіо і Фрайберга, Німеччина. Всі експерти кажуть одне і те ж, а саме, що блакитний камінь не існує, тому що він навіть не схожий ні на один тип каменю, відомий в природі цієї планети!
Тому це має бути штучний камінь. Оскільки камінь синього кольору з тонкими білими прожилками, його називали «Небесний камінь» або «Камінь небес».
Було виявлено, що в його складі міститься більше ніж 77% кисню, а також сліди вуглецю, кремнію, кальцію і натрію.
Композиція робить «небесний камінь» схожим на бетон або штукатурку, і здається, що він був штучно забарвлений. Місцеві жителі, які живуть у районі, де був знайдений камінь, вже знали про його існування, тому що цей подібний каменю артефакт вистрибував під час риття ям у землі.
Ще одна загадка, пов'язана з каменем небес, полягає в тому, що цей артефакт завжди знаходиться в шарах ґрунту, що датуються щонайменше 12000 р. до н. е. Камінь, безумовно, був здобутий невідомою, високорозвиненою цивілізацією, загубленою в часі.

Related

Цікаво 336634552080848287

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item