Забирати мандат у депутатів-прогульників і закон про імпічмент: назвали порядок денний нового парламенту

Забирати мандат у депутатів-прогульників і закон про імпічмент: назвали порядок денний нового парламенту

Закон про імпічмент президента буде одним із перших, який голосуватимуть у новому парламенті. Про це на брифінгу сказав новообраний нардеп від партії "Слуга народу", представник президента Руслан Стефанчук.
"Який, сподіваюся, буде проголосований", - заявив він.
"Упродовж усього періоду й Офіс президента, і всі народні депутати напрацювали план законопроектних робіт.
Туди увійшли, у першу чергу, ті законопроекти, які президент обіцяв. Які, на превеликий жаль, попереднім скликанням Верховної Ради були всі проігноровані. Крім цього, бачимо цілу низку законопроектів, які перейдуть від ВР попереднього скликання.
Далі ми визначили великий блок законопроектів щодо змін до Конституції.
Також у нас великий блок проектів щодо реформи регламентних процедур. Зробимо все, щоб більше не було депутатського спаму, затягувань, не "вирубувалися ліси" і не носилися такі теки нікому не потрібних паперів, максимально швидкий перехід на електронні носії.
Прискоримо ідентифікацію депутатів, відповідальність за кнопкодавство, прогули. Внесемо зміни до Конституції, щоб це буде підставою для припинення депутатських повноважень.
Також є блоки щодо всіх основних напрямів - економіці, антикорупції, інфраструктурі, безпеці й обороні, євроінтеграції. Ці всі речі готові. У перший день побачите надзвичайну ефективність роботи ВР", - також розповів Стефанчук.
Перше засідання новообраної Верховної Ради ІХ скликання відбудеться 29 серпня.
Таке рішення ухвалила на першому зібранні підготовча депутатська група, до якої увійшли представники усіх партій, які пройшли до парламенту.

Related

Політика 4872527313808606596

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item