Гороскоп на 05 вересня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 05 вересня 2019 року.
Гороскоп на 05 вересня 2019 для всіх знаків Зодіаку
Овен
Овнам день додає оптимізму, але обіцяє і ланцюг клопоту, а часом і хаос. Успішність не допоможе вам, якщо ви ліниві або у всьому поклалися на випадок. Можливі проблеми з технікою і здоров'ям, непорозуміння в процесі роботи, спілкування, роз'їздів, тренувань або візитів в установи. Причиною може стати недбалість, неуважність, суєта. Виручать зв'язки, спритність, майстерність, а також моменти везіння.
Телець
Сьогодні навіть самих практичних Тельців можуть вабити пригоди. Можливо, вас настільки підбадьорить досягнутий успіх, що ви вирішите знехтувати об'єктивними рамками і заходами обережності, замість голосу здорового глузду почнете прислухатися до підказок спокуси, пуститеся в любовну, ділову чи іншу авантюру. Пам'ятайте, що на цьому слизькому шляху, на відміну від перевірених доріг, успіх вам гарантований.
Близнюки
Близнюкам не варто включатися в конкурентну гонку, а також вступати в будь-яку гру, що припускає співробітництво чи суперництво. Зараз противник більш успішний, ніж ви, а партнер сильний, зарозумілий і налаштований не надто мирно. Не найкращий момент для початку дискусії або війни амбіцій, боротьби за авторитет, любов або територію. Зате можна багато чому навчитися у ворога або в опонента, який заслуговує поваги.
Рак
Цей день додасть Ракам клопоту у зв'язку з їх особистими потребами або з чужими потребами. День підходить для діяльності, пов'язаної з благодійністю, інформаційною чи іншої допомогою людям, подорожами, роботою в іноземних організаціях, змушує активніше користуватися сервісами. Може знадобитися медична або інша допомога, підтримка у сфері транспорту, освіти, утримання тварин.
Лев
Левам день додасть ентузіазму і віри, але зірки натякають, що цього мало. Сьогодні теорія легко розходиться з практикою, а бажання виконуються лише частково. Благі пориви дадуть скромний ефект, якщо немає помічників, корисної інформації або матеріальних засобів. Вірогідні прикрі непорозуміння при угодах, покупках. Можна витратити зайве, продублювати платіж, не вчасно помітити пропажу або витік.
Діва
Сьогодні запити Дів завищені і часом радикальні. Є спокуса на багато що заплющити очі, включаючи свої недоліки і гріхи близьких. Легко втратити міру, піддатися фанатизму, жадібності, манії величі. Серед конструктивних бажань — прагнення вирости духовно чи професійно, подарувати любов і турботу, проявити щедрість і гостинність, розширити свою територію, сферу впливу або поле для маневру.
Терези
Сьогодні навколишня обстановка обіцяє Терезам багато хорошого, але не все з того, що манить, буде корисно на ділі. Зірки застерігають від захоплення надмірностями, таємними залежностями, зайвою інформацією: зараз все це здатне завдати вам шкоди, особливо, у зв'язку з роботою чи здоров'ям. Не варто допускати малих ризиків і спокус: в цю добу вони легко перетворяться на великі, якщо ослаблений контроль.
Скорпіон
Скорпіонів сьогодні відвідає бажання підняти планку запитів, підвищити ставки, зробити дорогий подарунок або велику інвестицію в майбутнє. Порив щедрості або експериментаторського авантюризму може торкнутися не тільки особистих справ, але і колективного проекту. Ймовірність виграшу і програшу дорівнює, але ваші особисті ризики невеликі: навіть у разі помилки ваші капітали і базові позиції серйозно не постраждають.
Стрілець
Сьогодні уваги Стрільців вимагає кілька напрямків, що веде до метушні і хаосу. Належить застосовувати різні вміння і навички. Якщо до цього додасться безлад, недбалість, брак гнучкості, спритності і майстерності, то в кожному з напрямків легко допустити промах, нашкодити своєму здоров'ю, соціальним позиціям, кар'єрі або авторитету. Важливо знайти спільну мову з начальством, колегами, помічниками.
Козеріг
Сьогодні Козерогам важливо не піддатися спокусі. Легкий успіх здатний закрутити вам голову в моменті, але в майбутньому вигода від нього сумнівна. Зірки вважають, що надійніше триматися правил і стандартів. Наприклад, не пускатися в авантюри, поки не випробуваний легальний шлях, або не зраджувати своїм ідеалам під впливом нової атмосфери. Спокуси посиляться далеко від дому, при взаємодії з іноземцями.
Водолій
Сьогодні зірки обнадіюють Водоліїв, але також нагадують їм, що іноді корисно відступити від ідеалів і надій заради виживання або практичної користі. У хвилину кризи не варто бути ідеалістом, особливо в дрібницях: це або смішно, або небезпечно. Можливий тонкий момент у роботі, лікуванні, відносинах — наприклад, вибір між гуманністю і заподіянням болю, правдою і ілюзією, прощенням і помстою.
Риби
Сьогодні Риби схильні спиратися на свою віру або йти за своєю мрією. Одночасно, багато які Риби залежні і змушені орієнтуватися на інших. Наприклад, на думку начальника або вчителя, на потреби партнера або аудиторії. Щоб досягти успіху в якійсь сфері або середовищі, вам доведеться в черговий раз підкоригувати свої плани, статус або світогляд — або захистити те, що вам дорого, від нападок.

Related

Цікаво 7515053277165993990

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item