Халатність лікарів призвела до смерті 14-річної дівчинки

Халатність лікарів призвела до смерті 14-річної дівчинки

У Миргороді Полтавської області через халатність медиків померла 14-річна Олена Пупко.
Дівчинку 27 вересня госпіталізували із сильними болями у животі. Дитину оглянули гінеколог і хірург, призначили необхідні лабораторні аналізи і тримали її без яких дій з ранку до вечора. Тільки о 18.30 Олену забрали хірурги з діагнозом гострий апендицит та оперували близько двох годин. Про це розповів медик і журналіст Юрій Климченко в Facebook.
Після операції дівчинку у важкому стані відправили в реанімаційне відділення, де вона незабаром померла.
"Я, як лікар за фахом, ще в даний час не дивився причини смерті дитини. Але, думаю, що у неї апендицит ускладнився перитонітом (запаленням черевної порожнини), який часто несе негативні для здоров'я пацієнта наслідки. Але особисто мені, і особливо батькам єдиної дитини, хочеться запитати у головного лікаря Ярослава Будного, його заступника по медичній частині Лариси Наумової, у завідувача хіріргічнім відділенням лікарні Валерії Дендері: чому відразу не встановили протягом цілого робочого дня вірний діагноз і чому раніше не взялися оперувати?! Вона б могла жити! А правдиво скаже про причини смерті дитини завідувач патологоанатомічних відділенням лікарні Сергій Ковтун? А чи правильно проводилися післяопераційні заходи запитаємо у завідувача анестезіологічного-реанімаційним відділенням лікарні Юрія Добряка? Думаю, за таку байдужість і непрофесійне ставлення до хворої дитини і своєї роботи ще потребує детального розслідування цієї справи і покарання винних. Схаменіться, миргородські "медики"! ", - написав Климченко.
Раніше на Житомирщині батьки звинувачували лікарів у смерті 6-місячного Ігоря Ткаченка. На думку рідних, медики не змогли правильно встановити діагноз і 3 тижні лікували малюка за хибною схемою.

Related

Гаряча новина 5956174911223943781

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item