Рада перейменувала чотири населених пункти

Рада перейменувала чотири населених пункти
Верховна Рада перейменувала чотири села

Депутати прийняли постанови про перейменування сіл в Одеській, Харківській та Івано-Франківській областях.

 
Верховна Рада України прийняла чотири постанови про перейменування сіл в Одеській, Харківській та Івано-Франківській областях, повідомляє УНІАН.
 
Отже, село Іванівка Любашівського району Одеської області (постанова № 2093) перейменували в село Янівка. Село Рябухине Нововодолазького району Харківської області (постанова № 2094) перейменували в Гуляй Поле.
 
Село Мелихівка Нововодолазького району Харківської області (постанова № 2095) перейменували в Миколаївку. Назву села Текучі Косівського району Івано-Франківської області (постанова № 2096) змінено на Текуча.
 
Раніше повідомлялося, що суд у Харкові скасував рішення про повернення проспекту імені маршала Жукова. Суд скасував рішення Харківської міськради про перейменування проспекту Григоренка на проспект Жукова.
 
Нагадаємо, що 19 червня харківська міськрада прийняла рішення про повернення проспекту Петра Григоренка імені радянського маршала Георгія Жукова. Місцева поліція відкрила кримінальну справу через це рішення.
 
Пізніше Український інститут національної памяті звернувся в ГПУ через голосування міськради Харкова за повернення проспекту міста імені радянського маршала Жукова.
 
Також партія експрезидента України Петра Порошенка Європейська солідарність у суді оскаржила це рішення.

Related

Події в Україні 8020203896637501538

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item