Медики з США встановили, що деякі види раку можуть передаватися у спадок

Вчені додали, що така схильність загрожує невеликому числу людей.

Медики з США встановили, що деякі види раку можуть передаватися у спадок
Медики зі Сполучених Штатів Америки розповіли про онкологічні захворювання, які найчастіше передаються у спадок. Генетична схильність до раку, як зазначили експерти, загрожує невеликому числу людей.
За даними Американської асоціації По боротьбі з онкологічними хворобами, тільки п'ять-десять відсотків випадків злоякісних пухлин пов'язані з поганою спадковістю. Більшість інших випадків раку — це результат способу життя і різноманітних факторів зовнішнього впливу.
«Якщо говорити про злоякісні новоутворення, які виникають через отримані у спадок мутантні гени, то це, як правило, рак органів репродуктивної системи. Наприклад — рак молочної залози або яєчників у жінок. Крім того, нерідко в спадщину передаються генетичні особливості, які призводять до розвитку раку органів травної системи», — розповідають американські вчені.
«Сімейний» рак часто розвивається у молодому віці, оскільки патологічні процеси протікають в організмі з самого народження, поступово прискорюючись під дією різних несприятливих факторів. Генетичну схильність до розвитку раку можна виявити за допомогою сучасних методів аналізу ДНК — додають фахівці.

Related

Здоров'я 2171924272290326347

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item