Декілька повсякденних звичок, які руйнують імунітет організму

Дослідники виділяють низку повсякденних звичок, які шкодять імунній системі.
Декілька повсякденних звичок, які руйнують імунітет організму
Щоб зберегти міцне здоров'я, необхідно уникати імунних «вбивць». Так експерти назвали деякі повсякденні звички, які шкодять захисній системі організму.
Перше місце у списку посідає неправильне харчування. Із-за надмірного вживання картоплі фрі, чипсів, шоколаду організму починає бракувати важливих поживних речовин. Як правило, починають гальмувати всі базові процеси. Дані дослідження з Університету Бонна свідчать про те, що імунітет реагує на харчування з високим вмістом жирів і калорій так само, як на бактеріальну інфекцію. Така реакція може призвести до розвитку судинних захворювань і діабету 2 типу.
Фахівці також стверджують, що не можна допускати переохолодження ніг. У цьому випадку тіло намагається захиститися від подальшої втрати тепла, для чого звужує всі кровоносні судини. У свою чергу важливі для захисту організму слизові оболонки починають погано забезпечуватися кров'ю, тому хвороботворним вірусам легше через них проникнути в організм.
Недолік сну також призводить до зниження імунітету. Той факт, що організм людей із постійним недосипанням має знижену здатність утворювати антитіла, неодноразово підтверджувався дослідженнями.
Знижує захисні функції й звичка палити. Паління пошкоджує в бронхах війки, які беруть на себе функцію збирати сміття в наших легенях. Як правило, у курців затягується період одужання у разі застудних захворювань.
Величезної шкоди імунітету завдає стрес, однак у повсякденному житті переживань важко уникнути. Головне, на думку фахівців, щоб стрес не перейшов в хронічну форму. Вже доведено, що під час тривалого стресу клітини-кілери, які містяться в крові та захищають нас від вірусів, бактерій і грибків, стають неактивними, а кількість імунних клітин зменшується.
Алкоголь знижує не тільки поріг гальмування, але і наш імунний захист. Так, вчені з Університету Лояла в Чикаго виявили, що в організмі через кілька годин після вживання алкоголю стає менше моноцитів (імунних клітин) і природних клітин-кілерів.

Related

Здоров'я 4013439876857819114

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item