Маруся Звіробій висміяла оперативників ДБР, які проводили у неї обшук

Маруся Звіробій висміяла оперативників ДБР, які проводили у неї обшук

Волонтер та ветеран АТО Маруся Звіробій поскаржилася на компетентність співробітників ДБР, які проводили у неї обшук.
Волонтерка наголосила, що оперативники бюро не розбираються у різних видах зброї та порадила відправити їх на вишкіл. Про це вона розповіла в ефірі телеканалу Прямий.
"По-перше, в мене була скарга на ДБР. Я її висловила на їхню камеру. І попросила, щоб вони свій особовий склад повезли на якийсь вишкіл, може, навіть з тією "Альфою", яка до мене приїхала. Нехай вони пацанів навчать в зброї трохи розбиратися. І вони роблять наступним чином. Вони вилучають мій мисливський карабін і пишуть в протоколі: "предмет, схожий на рушницю". Далі - мій гладкоствол Hatsan Escort (помпова рушниця - ред.): "предмет, схожий на рушницю". В мене лежить макет масогабаритний, це таке як "мосінка", але він весь спиляний. Там спиляний ствол. Тобто він не придатний до стрільби, і як "предмет, схожий на рушницю". Вже три нарахували", - зазначила Звіробій.
Волонтер також розповіла, що слідчий ДБР сплутав приладдя до пневматичного пістолета з вибухівкою.
"А потім, коли апофеоз, в машині вже він знайшов моєї Зорянки пістолет пневматичний. Він маленькими кульками стріляє. Такі у нас іграшки. У нього, бідняги, аж руки затрусилися. Він думав, що це справжнє. Ми його почали заспокоювати. А потім він ще кульки знайшов. А кульки були пластикові, і така пластикова коробочка у вигляді гранати. Видно, що там всередині ці кульки. І, я думаю, зараз напише: "предмет, схожий на гранату". І триндець.
І тут же біля цього він знайшов до цього пневматичного пістолета маленькі газові балончики. Він знайшов кульочок з цими балончиками. Боже, людина не знає, що це таке. Сказав: всім стояти, відійти, треба це все розмінувати. Почали просто всі хіхікати. Тут наша волонтерка вже психанула, взяла цю "гранату", почала так трясти та кричати "Усім лежати!". Боже, чесно", - додала Звіробій.
Волонтерка наголосила, що загалом нормально пережила цей обшук.
"ДБРу було складно. Там ще такі нормальні люди приїхали. Мої співчуття. Пацани, я казала їм: зараз буде озброюватися країна. Говорю: куди вас будуть засилати, кругом буде купа зброї, і я по-братськи рекомендую все-таки на вишколи сходити та навчитися стріляти. Мало що. Може, відстрілюватися прийдеться. В принципі, я теж могла", - зазначила вона.
28 листопада о 7 ранку співробітники ДБР прийшли з обшуком до помешкання волонтерки Олени Самбул, більше відомої користувачам соцмереж як Маруся Звіробій.

Related

Суспільство 5849854452412747377

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item