Росіяни застосовують нову зброю на Донбасі. Показали фото пораненого українського воїна

Росіяни застосовують новий вид боєприпасів для скидання із безпілотників. Фото пораненого українського воїна з'явилися у мережі.
Про це пише журналіст Юрій Бутусов у Facebook
"Сержант 46-ї десантно-штурмової бригади, поранений бомбою із російського безпілотника біля села Сизе поруч із ділянкою розведення військ у Станиці Луганській 17 листопада.
Росіяни застосували новий вид боєприпасу для скидання з безпілотника. Характер поранень однозначно вказує на повітряний підрив. Керівництво України, як зазвичай, ніяк не відреагувало на атаку - хоча Сизе на самому кордоні з РФ, росіяни не могли не знати про напад, там вони воюють, їх ППО, їхні солдати, їхні безпілотники. Раніше Сизе вважалося одним із найбільш спокійних ділянок ООС, де давно не було ніякого обстрілу.
Це офіційне фото з Харківського госпіталю.
Росіяни застосовують нову зброю на Донбасі. Показали фото пораненого українського воїна
Поранений боєць розповідає, що це був снаряд, який вибухнув у повітрі.
Цитую інформагентство Міноборони - "Український захисник зазнав близько 50 осколкових уражень по всьому тілу.
Під час їхнього видалення з допомогою медичного магнітного інструмента половина осколків не магнітилася. За словами військових медиків, це перший випадок у їхній практиці, коли вражальні елементи від снаряда мають різну структурну основу. Здебільшого їх усі видаляють магнітним інструментом або звичайним способом. Сам поранений боєць розповідає, що це був снаряд, який вибухнув у повітрі на невеликий висоті, після чого дрібні осколки почали вражати особовий склад, який перебував під епіцентром вибуху".
За словами медиків, це перший випадок у їхній практиці, коли вражальні елементи від снаряда мають різну структурну основу.
За словами медиків, це перший випадок у їхній практиці, коли вражальні елементи від снаряда мають різну структурну основу.
Дай Боже здоров'я Воїну, у нього дуже серйозно поранене лівої плече, довго доведеться відновлюватися, але головне, що живий", - пише журналіст.
Шостий рік триває російська агресія на Донбасі.
У війні загинули понад 4 тис. українських військових і добровольців. Поранення отримали майже 10 тис. людей. Зниклими безвісти вважають 410 осіб.
12 800 мирних жителів загинули. Поранення отримали 24 тис. осіб. 2 млн людей змушені були виїхати з регіону.

Related

Події в Україні 3136917640272928175

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item