Від чого варто позбутися перед початком Нового 2020 року, щоб стати успішнішим

Від яких речей важливо позбавлятися в першу чергу.
Від чого варто позбутися перед початком Нового 2020 року, щоб стати успішнішим
Щороку напередодні новорічної ночі ми підводимо підсумки, загадуємо бажання і, звичайно, розкладаємо накопичені речі. Подивимося, від чого варто позбутися в першу чергу, готуючись розпочати 2020 рік.
Згідно зі східним календарем, 2020 рік — це рік Білого Металевого Щура. Експерти спробували з'ясувати, від яких речей важливо в першу чергу позбавлятися, щоб у наступному році нас супроводжували радість, успіх і благополуччя.
Токсичні відносини
Чи то партнерство, чи дружба, чи приятельство з колегою або спілкування в інтернеті. Необхідно відстежити, чи не впливає якийсь соціальний зв'язок негативно на вашу самооцінку, на ваші успіхи, погляди на життя, віру в себе. Щур, покровитель року, вважається достатньою мірою індивідуалістом. І хоча йому не чужа командна робота, спочатку він дбає про свій успіх і комфорт. Чого і вам бажає.
Старі речі
Заношені предмети гардеробу можна використовувати для побутових потреб, пристойний, чистий і охайний одяг — пожертвувати на благодійність або роздати в інтернеті, зовсім нові речі, які виявилися малі, великі або просто сіли не по фігурі — продати або теж роздаровувати. Такі дії дуже перезавантажують свідомість і напередодні свята допомагають згадати про імідж, можливо, придбати щось новеньке, або раптово знайти улюблене плаття, яке було прибране надто далеко.
Зламані предмети побуту
Це і гаджети, і інструменти, і побутові прилади, перераховувати можна нескінченно. Запчастини — на переробку, все, що може стати в нагоді — у справу до 31 грудня, а якщо воно того не варте — сміливо прощаємося. Навіть запасливий Щур не оцінить поклади одиноких лижних палиць від різних лиж і таких же самотніх рукавиць у передпокої.
Неприємні спогади
Тут все просто. Беремо чистий аркуш, або два аркуші, якщо рік видався складним. Чесно записуємо туди все, що накипіло і наболіло. Робити це краще не зовсім напередодні свят, щоб не псувати настрій, а трішки заздалегідь. І ближче до ранку, не на ніч. Коли листи заповнені негативом, подумки «замикаємо» його там. Промовляємо: «було, та минуло, бур'яном поросло, нехай там і залишається, а мені — дивитися веселіше, крокувати сміливіше, що сказано, те зроблено». А далі все просто: листи рвемо на дрібні-дрібні клаптики, щоб нічого не можна було прочитати, і викидаємо в смітник. Сміття в цей день варто винести до заходу сонця.
Непотрібні папери
Гарантійні талони і купони на знижку із закінченим терміном дії, чеки, які вам не знадобляться, квитанції, термін зберігання яких уже вийшов, старі лікарняні листи — всі вони входять до цього пункту. Порядок в документах — порядок в думках. Значить, і новий рік почнеться з чистого аркушу, з новими силами і свіжими рішеннями.
Список справ на 2019 рік
Нехай відправляється до старих паперів. Поставте галочки навпроти виконаних пунктів, похваліть себе за досягнення, відсвяткуйте успіхи, але не зациклюйтеся на негативі. Навіть якщо зробити вдалося далеко не все. Перегляньте плани: можливо якісь пункти давно втратили актуальність, а якісь і зовсім не потрібні вам, а нав'язані ззовні. Так вам потрібно було саме в 2019 році вийти заміж, купити автомобіль або вивчити танець живота. У вас буде новий рік, і за цей час багато чого може змінитися.
Шкідливі звички
Хоча б одна, для початку, нехай залишиться в 2019 році.
Ми не перераховуємо речі на зразок розбитих дзеркал або посуду зі сколами. Зазвичай всі експерти з енергетики кажуть про них напочатку. Ми ж намагалися зібрати в одному списку менш очевидні, але не менш важливі речі, яким не місце в щасливому новому році. Позбавляйтеся від них і ні про що не шкодуйте, така звичка заважає бути щасливими.

Related

Цікаво 1997226395149454147

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Право на владу

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item