Росія не пропонує знижку на газ. Вона хоче купити Україну зі знижкою – Яценюк

Росія не пропонує знижку на газ. Вона хоче купити Україну зі знижкою – Яценюк

В енергетичних питаннях Україна не має права відмовитися від жодного судового позову.
"Виграти все, підняти переговорну позицію до самого верху. Росія повинна відповісти в тому числі й за порушення міжнародного торговельного права", - наголосив прем'єр-міністр України 2014-2016 років, засновник Фонду "Відкрий Україну" Арсеній Яценюк 5 грудня, відкриваючи Безпековий форум молодих лідерів у Львові.
Він також наголосив, що є жорстким противником проекту "Нордстрім-2". Стосовно цього потрібна жорстка позиція європейських партнерів.
Засновник Фонду "Відкрий Україну" підкреслив, що в разі запуску "Нордстрім-2" і відсутності в України транзитного контракту, український бюджет втрачатиме $3 млрд щорічно. За десять років це мінус $30 млрд: "Який європейський бюджет компенсує нам 30 мільярдів доларів?"
"Ми за врегулювання енергетичного конфлікту. Не ми його провокували, а ті, хто спровокували енергетичний конфлікт, вже понесли відповідальність у Стокгольмському суді. Це Росія. Тобто ми за підписання транзитного договору на європейських умовах", - наголосив Арсеній Яценюк.
Арсеній Яценюк нагадав, що у 2014 році він як прем'єр-міністр прийняв рішення позиватися проти російського Газпрому у Стокгольмському арбітражі.
"Мало хто вірив, що ми виграємо. Я вірив і знав. Ми виграли. Росія винна Україні гроші. Це довів Стокгольмський арбітраж. Ми й апеляції виграли. І так само ми виграємо ще й транзитний контракт".
Щодо нещодавніх пропозицій російської сторони про знижку на газ, Арсеній Яценюк наголосив: "Росія не пропонує знижку на газ. Росія пропонує купити Україну зі знижкою. Ми прожили без російських знижок і російського Газпрому чотири роки. І ще проживемо дуже довго і щасливо без них".
5 грудня на Безпековому форумі молодих лідерів у Львові прем'єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк згадав про 25-річчя підписання Будапештського меморандуму.

Related

Економіка 1873598638106358693

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Право на владу

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item