На Пенсію В 72 Роки! «Слуги» Просувають Чергове Покращення Для Українців

На Пенсію В 72 Роки! «Слуги» Просувають Чергове Покращення Для Українців
Голова парламентського комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова в інтерв’ю Економічній правді повідомила, що підвищення пенсійного віку для українців є неминучим.
Вона порівняла Україну з Японією, яка нещодавно заговорила про вихід на пенсію в 72 роки. На аргументіцію журналіста, що Україна це не Японія, як мінімум за рівнем життя, медицини, тривалості життя, чиновниця заперечила і додала, що в Україні надто багато людей, які довго живуть., мовляв – такого не було навіть у Радянському союзі.
— Ми вже майже як Японія. Запитайте Пенсійний фонд, вони вам скажуть. Для пенсійної системи орієнтиром є тривалість життя людей, які досягли пенсійного віку, тобто скільки вони живуть з моменту виходу на пенсію до смерті.
Кількість таких людей у нас збільшується. Зараз у нас 11,3 млн пенсіонерів, з них більше тисячі — це люди, які досягли сторічного віку. Такого не було навіть за часів СРСР, коли у нас було 16 млн пенсіонерів.
Галина Третякова запевнила, що дефіцит у пенсійному фонді не зникне ніколи і для платників податків є великим навантаження забезпечувати українців, які вийшли на пенсію в 60 років. При цьому слуга забула сказати, що середня тривалість життя українців за даними 2013 року: чоловіків – 66.34 р, жінок – 76.22 р. А це значить, що значна частина українців можуть просто не дожити до пенсійного віку, в той час як все життя працювали та відраховували до пенсійного фонду. Зі слів чиновниці можна зрозуміти, що єдиним варіантом зменшення дефіциту бюджету пенсійного фонду є підвищення пенсійного віку, наприклад до 72 років.

Варто нагадати, Ніна Южаніна, яка при попередній владі була Головою комітету Верховної ради з питань податкової та митної політики бачила зменшення навантаження на платників податків не через підвищення пенсійного віку, а через виведення бізнесу з тіні. У Южаніної навіть була розроблена програма лояльності для бізнесу, що вийшов з тіні, це мало б мотивувати інших працювати в рамках закону. Втім, ця програма для сьогоднішньої влади, очевидно є неактуальною.

Related

Суспільство 220401932510926507

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Право на владу

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item