Закон про премії за пізній вихід на пенсію: деталі

Закон про премії за пізній вихід на пенсію: деталі
Ухвалення закону дозволить підвищити надбавки 1380 пенсіонерам

Середній розмір збільшення надбавки за більш пізній вихід на пенсію становить близько 537 гривень.

 
У Міністерстві соціальної політики розповіли докладніше про законопроект про доплати за більш пізній вихід на пенсію. Про це повідомляє прес-служба відомства.
 
Міністр соціальної політики Юлія Соколовська зазначила, що середній розмір збільшення надбавки становить близько 537 гривень.
 
За її словами, на сьогодні пенсійним законодавством встановлено різні розміри підвищення пенсії за більш пізній вихід на пенсію: вони залежать від дати призначення пенсії - до 1 січня 2004 року, тобто до початку дії закону Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, і після цієї дати.
 
"Рішення уряду, за умови його підтримки народними депутатами України, дозволить підвищити надбавки 1380 пенсіонерам, встановити єдиний підхід до визначення їхнього розміру, тим самим сприятиме справі відновлення соціальної справедливості", - заявила міністр.
 
Глава міністерства додала, що законопроект може набути чинності 1 липня 2021 року.
 
Раніше Кабмін запропонував доплату за більш пізній вихід на пенсію. У разі схвалення Верховною Радою, рішення уряду дозволить підвищити надбавки пенсіонерам.
 
Як відомо, у 2020 році для виходу на пенсію чоловікам у 60 років і жінкам у 59 років (з 1 квітня 2020 року - 59 років 6 місяців) потрібно мати страховий стаж не менше 27 років. З кожним наступним роком страховий стаж, що дає право на призначення пенсії за віком, поступово зростатиме і у 2028 році він становитиме 35 років.
 
Раніше повідомлялося, що в Україні майже 83% пенсіонерів отримують пенсію до 4 тисяч гривень, що нижче за фактичний прожитковий мінімум.

Related

Суспільство 4361308624801982199

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Право на владу

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item