Раку можна позбутися за одну секунду - вчені

Раку можна позбутися за одну секунду - вчені
Флеш-терапія може бути введена в медичну практику вже скоро

Вчені вважають, що вилікувати онкологічне захворювання можна менш ніж за секунду завдяки методу протонної променевої терапії.

 
Згідно з новим дослідженням, хворі на рак незабаром зможуть пройти весь курс лікування менш ніж за секунду. Новаторський метод використовує заряджені частинки замість звичайних рентгенівських променів для проведення променевої терапії, пише Daily Mail.
 
Дослідники підтвердили ефективність методу протонної променевої терапії раку, за якого весь курс лікування займає менше однієї секунди.
 
Найчастіше для променевої терапії, що допомагає позбутися злоякісних пухлин, використовується фотонне випромінювання.
 
Однак останнім часом вчені почали проводити лікування за допомогою методу флеш-терапії, під час якого для опромінення хворих тканин використовуються протони. Ефективність від цього така сама, а здорові тканини пошкоджуються менше.
 
Учені з американського Онкологічного центру імені Абрамсона при Пенсільванському університеті провели порівняльне дослідження, результати якого підтвердили, що флеш-терапія приблизно на дві третини знижує ризик побічних ефектів у порівнянні з фотонною променевою терапією.
 
Також фахівці зазначили, що показники лікування у пацієнтів, які отримували один з двох варіантів лікування, були практично однаковими. А весь курс "уміщувався" в один сеанс тривалістю одна секунда. Тоді як у разі фотонної радіотерапії курс лікування становить кілька тижнів.
 
Вчені збираються далі працювати над цим методом і не виключають, що вже незабаром флеш-терапія буде введена в медичну практику.
 
Нагадаємо, що названа основна причина виникнення раку.
 
Також повідомлялося, що вчені знайшли простий і дієвий спосіб знизити ризик появи раку.

Related

Технології 8844727160584250988

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item