Як клієнти сприйняли заклик столичної лікарки відмовитись від російської мови

Як клієнти сприйняли заклик столичної лікарки відмовитись від російської мови

Стоматологиня з Києва Ірина Козак-Кедич тиждень на роботі удавала, що не розуміє російської мови. Отримала перші результати власного експерименту. Каже, що минув без ексцесів.
"Не повірите, але саме тиждень, який був обраний для так званого експерименту, був насичений україномовними. Попри це, були ситуації, коли питали: "Теперь принимаете только украиномовных?" Пацієнтів, які відмовилися перейти на українську, не було. Чи хтось скасував візит через мій експеримент? Та ні. У будь-якому разі мені про такі випадки невідомо, бо запис формує адміністратор. Можливо, хтось образився. Але на сьогодні мені пишуть багато людей, які хочуть лікуватись у мене. Можливо, це просто підтримка, але все одно дуже приємно", - наводить коментар жінки газета "Високий Замок".
Ірина розповіла, що на експеримент її надихнув водій маршрутки, який не зупинився перед нею, сказавши, що не розуміє "русского языка".
Стоматологиня Ірина Козак-Кедич із Києва вирішила не переходити на російську мову під час роботи.
"Вирішила провести експеримент. Від наступного тижня робитиму вигляд, що не розумію "языка". Цікаво, скільки моїх пацієнтів перейде на державну мову, а скільки піде шукати іншого стоматолога", - написала вона у Facebook.

Related

Суспільство 1292812769185632401

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Право на владу

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item