Оприлюднений порядок денний засідання Ради

Оприлюднений порядок денний засідання Ради
Верховна Рада проведе позачергове засідання 4 лютого

На обговорення буде винесено низку законопроектів, питання Кабінету міністрів, а також діяльність силових органів.

На позачерговому засіданні Верховної Ради, яке відбудеться 4 березня, планується розгляд питань про Кабінет міністрів і діяльність силовиків у сфері подолання корупції та зміцнення правопорядку. Порядок денний оприлюднений на сайті парламенту в суботу, 29 лютого.
Так, п'ятим і шостим пунктами порядку передбачається, що в ході засідання буде розглянуто питання про Кабінет міністрів України і про діяльність МВС України, СБУ, ДБР, НАБУ і Офісу генпрокурора в сфері подолання корупції в Україні та зміцнення правопорядку.
Також на позачерговому засіданні заплановано розгляд проекту закону про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2020 році для участі в багатонаціональних навчаннях (реєстр. №3003П) і проект закону про внесення змін до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" закону "Про національну безпеку України" щодо набуття чинності щодо Головнокомандувача ЗСУ, Генштабу ЗСУ, видів і окремих родів військ (сил), (реєстр. №3015П).
В ході засідання також планується розглянути проект закону про ратифікацію Рамкової угоди між урядом України та урядом Франції про офіційну підтримку посилення морської безпеки і охорони України (реєстр. № 0025) та проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям закону "Про запобігання корупції" (друге читання) (реєстр. №2500Д).
Напередодні стало відомо, що президент Зеленський попросив Раду зібратися 4 лютого, щоб розглянути кілька проектів законів і про Кабмін. Крім того, президент просить заслухати звіт про діяльність правоохоронних органів.
Сьогодні ЗМІ повідомили, що Верховна Рада розгляне відставку прем'єр-міністра Олексія Гончарука. В.о. глави Кабміну можуть призначити віце-прем'єра Дениса Шмигаля.

Related

Політика 7618933491869996702

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Право на владу

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item