Зеленський запропонував план розведення на Донбасі

Зеленський запропонував план розведення на Донбасі
Україна пропонує секторальне розведення на Донбасі - Зеленський

Володимир Зеленський хоче розводити сили на Донбасі за секторальним принципом, але додає, що Росія повинна захотіти деескалації на Донбасі.

 
Президент України Володимир Зеленський запропонував секторальне розведення сил на Донбасі. Про це він заявив у вступному слові на Мюнхенській конференції з безпеки у суботу, 15 лютого.
 
"Я хотів би розповісти про пропозицію України щодо розведення сил за секторальним принципом. Відповідно до нього лінія розмежування розбивається на сектори. Здійснюється поступове розведення сил, перехід від одного сектора до наступного можливий тільки після того, як СММ ОБСЄ перевірить, що в секторі відсутні незаконні збройні формування", - зазначив Зеленський.
 
Президент також додав, що в контактній групі у Мінську українська сторона запропонувала і вже майже погодила одну ділянку розведення. Найближчим часом Україна поінформує інших учасників нормандського саміту про сенс цієї ініціативи.
 
Зеленський сказав, що не знає, скільки знадобиться часу для завершення війни на сході України, однак необхідно, щоб деескалації конфлікту захотіла Росія.
 
"Скільки нам знадобиться часу, я не знаю. Цього хоче Європа. Треба, щоб цього захотіла Росія. Росія повинна захотіти віддати нам нашу землю. Ми не хочемо ескалації цього конфлікту", - сказав президент і наголосив, що не вірить ні в які меморандуми і документи, але впевнений, що захистити Україну допоможе сильна армія і членство в НАТО.
 
"Сильна армія або ядерна зброя, або НАТО є захистом незалежності територій. Ніякі документи, меморандуми не захищають. Я не вірю в якісь папери. Всім країнам моя пропозиція - не можна вірити в які-небудь документи. Ніхто нічого не гарантує, на жаль", - підсумував президент.
 
Нагадаємо, що раніше Зеленський обговорив з МВФ економіку України. Президент України провів другу з початку року зустріч із керівником Міжнародного валютного фонду.

Related

Політика 3865369965068182707

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Право на владу

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item