Кількість жертв може бути катастрофічною - Ємець

Кількість жертв може бути катастрофічною - Ємець
Міністр охорони здоров'я Ілля Ємець

Глава МОЗ попереджає, що якщо медикам будуть заважати, кількість жертв коронавірусу в Україні може бути "катастрофічною".

 
Міністр охорони здоров'я Ілля Ємець заявив, що кількість смертей від коронавірусу в Україні може бути катастрофічною через неготовність медичної системи. Про це він сказав увечері в середу, 25 березня, у своєму відеозверненні на сторінці прес-служби Міністерства охорони здоров'я у Facebook.
 
Глава МОЗ визнав, що українська медична система не готова до лікування коронавірусу, однак зараз його поширення ще можна локалізувати.
 
"З досвіду китайських лікарів можна виділити три основні стовпи подолання інфекції та її наслідків. Перший - профілактика, тобто не впустити вірус. Європа й Україна цього не змогли зробити. Другий - це локалізація катастрофи. Зараз ми ще здатні жорсткими заходами локалізувати поширення інфекції. Третій етап - лікування. На жаль, ми повинні констатувати, що медична система України до нього не готова з багатьох причин. Якщо нам і далі будуть заважати, кількість жертв може бути катастрофічною", - заявив він.
 
За словами глави МОЗ, дехто навмисно створює перешкоди в роботі міністерства. "Переслідуючи свої особисті мотиви, вони ставлять під загрозу життя і здоров'я тисяч українців".
 
Ємець також заявив, що наполягає на створенні в Міністерстві охорони здоров'я України єдиного оперативного штабу протидії коронавірусу в поєднанні з іншими службами.
 
Він повідомив, що ще можна знизити кількість жертв, якщо діяти рішуче.
 
 
Нагадаємо, сьогодні ввечері у МОЗ заявили, що число випадків COVID-19 в Україні зросло до 145, хоча ще кілька годин тому повідомлялося про 136 випадків.
 

Related

Події в Україні 6286456388725859749

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Право на владу

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item