Путін хоче вийти з конфлікту на Донбасі, але не втратити обличчя

Путін хоче вийти з конфлікту на Донбасі, але не втратити обличчя
Путіну необхідно реагувати. Росія має великі фінансові втрати. Ціни на нафту обвалились.
Про це в інтерв'ю журналу "Країна" сказав дипломат Андрій Веселовський.
"Закордонні експерти кажуть, що Москва помилилась, розірвавши домовленість з ОПЕК (країни-експортери нафти на переговорах 6 березня не змогли домовитися і продовжити угоду про скорочення видобутку нафти - Москва відмовилася поглиблювати обмеження. Нинішня угода перестане діяти з 1 квітня). Кремль так хотів підіграти інтересам своїх олігархів. Не прорахував, що за позицією головного опонента РФ у цій економічній війні з Саудівською Аравією стоять США.
Знижуючи ціни на нафту, Росія планувала зруйнувати американський видобуток з фрекінга (технологія видобування, полягає в закачуванні рідкої суміші під тиском у пласти). Але з технічної точки зору, звичайну нафтову свердловину важко зупинити. А через фрекінг - навпаки. США, за потреби, можуть законсервувати свій видобуток й відновити, коли стабілізується ціна. Росіяни не мають такого шансу", - пояснює Андрій Веселовський.
Путін запевняє, що на Росію не впливають економічні санкції. Коли пропаганда кричить, що все добре, варто чекати проблем, вважає дипломат.
"Санкції – це і обмеження фінансових позик, і зокрема доступу до технологій в енерговидобуванні. Росіяни не можуть отримувати нафту з великих глибин. Не можуть самі прокласти решту Північного потоку 2. 70 відсотків економіки РФ - нафта і газ. Ця сфера не розвивається вже шість років. Відставання буде дедалі відчутніше. Тому Путін хоче вийти з конфлікту на Донбасі, але не втратити обличчя. І домогтися максимальних поступок від України", - додає дипломат.
9 березня стрімко впали ціни на нафту, адже Росія та країни-експортери нафти ОПЕК не змогли домовитись про продовження угоди щодо скорочення видобутку. Чинна закінчується 1 квітня.

Related

Суспільство 408504241831969111

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Право на владу

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item