Найгірший період нафтової кризи позаду - ОПЕК

Найгірший період нафтової кризи позаду - ОПЕК
Скорочення видобутку нафти у світі йде швидкими темпами

Загальне скорочення видобутку "чорного золота" з урахуванням угоди ОПЕК+ і природної зупинки свердловин у світі досягає 17,2 млн б/д.

 
Скорочення видобутку нафти у світі йде швидкими темпами завдяки реалізації угоди ОПЕК+ і зупинці проектів з видобутку через погану цінову кон'юнктуру в інших країнах. Ці фактори дозволяють говорити про завершення найважчого періоду кризи на ринку нафти. Про це сказав генсек ОПЕК Мухаммед Баркіндо, повідомляє ТАСС у п'ятницю, 15 травня.
 
"Ми обережно оптимістичні в тому, що, схоже, найгірший період кризи залишився позаду", - зазначив він.
 
За оцінкою ОПЕК, загальне скорочення видобутку з урахуванням угоди ОПЕК+ і природної зупинки свердловин у світі досягає 17,2 млн б/д. Із цього обсягу 3,6 млн б/д припадає на скорочення видобутку в країнах, які не беруть участі в узгодженому скороченні видобутку.
 
Баркіндо також додав, що на зустрічі міністрів ОПЕК+, яка запланована на 9-10 червня, "будуть розглянуті всі сценарії" за рівнями скорочення після червня з урахуванням стану попиту на той момент.
 
Нагадаємо, з 1 травня набула чинності угода ОПЕК+ щодо нафти. Країни-учасниці домовилися скоротити видобуток на 9,7 млн ​​барелів на добу.
 
Але Саудівська Аравія не стала чекати 1 травня і достроково почала скорочувати рівень видобутку нафти. Більше того, влада країни вирішила знизити видобуток у червні ще на 1 млн барелів на добу на додаток до зобов'язань. Порівняно з квітнем зниження видобутку саудитами в червні становитиме 4,8 млн б/д. Також цю ініціативу підтримали ОАЕ і Кувейт.
 
У результаті ціни на нафту відступили від багаторічних мінімумів і закріпилися вище 30 доларів за барель.

Related

Економіка 3823880101704882766

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item