Виженіть бліх та кліщів з дому, завдяки нехитрому способу

Виженіть бліх та кліщів з дому, завдяки нехитрому способу
Ми всі знаємо, що серйозну загрозу для здоров'я несуть укуси бліх та кліщів. Кліщі переносять собаки, а блохи можуть призвести до алергічних дерматитів у цих тварин Якщо їх не позбутись, то можна захворіти ще гірше.
Коли ви намагаєтесь позбутись цих шкідників, то спочатку потрібно перевірити домашніх тварин на їх наявність. Коли ви бачите, що тварина шкребеться дуже часто, значить це перша ознака наявності паразитів. Зазвичай, домашні тварини підхоплюють шкідників на прогулянці на вулиці.
Звичайно, в аптеках є багато засобів проти цих шкідників, але, нажаль, вони не всі ефективні, та й складаються зі шкідливих речовин, котрі можуть нашкодити і людині і тварині.
Ось природні засоби, котрі точно впораються із блохами та кліщами:
  • Настій з м'яти болотної
Зробіть настій із м'яти болотної, остудіть і влийте у контейнер для розпилення. Розпиліть по вашій тварині, повністю. Не хвилюйтесь - це їй не зашкодить.
  • Часник та дріжджі
Часник та дріжджі можна додати до настою із м'яти болотної і розпилити по всьому домі. Цей запах буде запобігати появі шкідників.
  • Алкоголь та миючий засіб
До 1/4 чашки алкоголю добавити 6 капель миючого засобу. Протерти всі поверхні в домі, або розпилити.
  • Масло Німа(Neem Oil)
Масло Німа (маргози) ефективний антисептик, має протигрибкові, антибактеріальні, антивірусні властивості. Сильний кровоочисний і детоксикуючий засіб. Зменшує біль і лихоманку. Широко використовується як природний репелент.

Related

Здоров'я 7399357537992650566

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item